kuchynky do kancelárie

0 položiek

E shop - cenník

 

odkaz klikni na obr.

Príjemné zázemie chvíle odpočinku  a krátkeho  občerstvenia.
 

cenník a katalóg

Spodné skrine

Výšku spodných skríň ponúkame v jednotnej výške 85 cm (vrátane pracovnej dosky) a vyberať si môžete medzi modulmi širokými 30 a 60 cm. Základným materiálom korpusov je kvalitná laminovaná drevotriesková doska hrúbky 18 mm, chrbát je vyrobený z 3 mm bieleho sololaku. 28 mm hrubá pracovná doska zaručuje vysokú odolnosť.Výhodou radu HOBIS kuchyne je jeho variabilita. Pod- ľa dispozície priestoru môžete z našej ponuky jednoducho poskladať vybavenie celej kuchyne. Vyberať tak môžete napríklad skriňu so vstavanou chladničkou, skriňu pod drez či skriňu s jednou alebo piatimi zásuvkami. Možnosť rohových zostáv zaistí rohová skriňa. Nohy kuchyne môžete zakryť soklom.

Vrchné skrinky

V ponuke vrchných kuchynských skriniek nájdete dva varianty šírky korpusov. Na výber máte moduly široké 30 a 60 cm, oba vo výške 60 cm. Samozrejmosťou je vrchná rohová skrinka, alebo skrinka nad digestor, ktorá ako jediná má výšku 37 cm. Základným materiálom korpusov je kvalitná laminovaná drevotriesková doska hrúbky 18 mm, chrbát je vyrobený z 8 mm hrubej laminovanej drevotriesky. Prirodzene dbáme na bezpečnosť a jednoduchosť prichytenia skriniek na stenu, a preto sú súčasťou vrchných skriniek aj kvalitné závesy s reguláciou
 

Pracovné dosky

Ponuku tvoria pracovné dosky rovné a rohové. Sú dodávané zároveň s krycou lištou, ktorá zabraňu- je zatekaniu vody za pracovnú dosku. Objednávať ich, rovnako ako spodné sokle, musíte samostatne.Potrebujete k pracovnej doske nerezový drez, pá- kovú batériu alebo kovový držiak na mikrovlnku? To, aj celý rad kuchynského príslušenstva nájdete v našej ponuke. Všetko samozrejme môžete objednávať samostatne.


Stoly

Komfortné stolovanie zaručia naše jedálenské stoly, ktoré je možné objednať v rozmeroch 80 × 80
cm alebo 120 × 80 cm.
 

kuchynské linky Hobismini kuchynkyjedálenské stoly

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Na účely prispôsobenia obsahu a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. viac info