kancelárske stoly FLEX

0 položiek

E shop - cenniky

fotogaléria

odkaz

 

  • Elegantný dizajn a originalita technického riešenia.
  • Výšková rektifikácia
  • Úsporný systém reťazenia
  • Kovové nohy v troch variantoch

 

 

Pracovné dosky stolov radu HOBIS Flex sú tvarované tak, aby ste mohli maximálne využiť plochu dosky a nájsť optimálnu pozíciu pre monitor svojho počítača. Na zaistenie čo najvyššieho komfortu sú v ponuke aj rohové pracovné stoly s ergonomicky tvarovanými doskami. Pracovná doska stola má hrúbku 25 mm a je vybavená 2mm ABS hranou, ktorá stoly pomáha chrániť pred poškodením. O káble od PC alebo stolovej lampy sa postará praktická priechodka, ktorá káble jednoducho zvedie pod dosku. Budete tak mať is- totu, že sa káble nezapletú a nebudú vám prekážať pri práci

Moderné kovové nohy vás oslovia súčasným dizajnom a funkčnosťou. Prepojené sú teleskopickým
káblovým kanálom, vďaka ktorému je stôl dokonale stabilný aj bez pracovnej dosky. Okrem toho slúži kanál aj ako elegantný úkryt pre vedenie všetkej kabeláže vášho PC, ktorá je potom pod plastovým krytom kovovej nohy zvedená k podlahe. Tento spôsob vychádza v ústrety aktuálnym trendom kompletne skrytej kabeláže. Samozrejmosťou je systém rektifikácie, ktorý v prípade nerovnej podlahy umožňuje výškové dorov- nanie stola až o 1,5 cm. Vaša pracovná plocha tak bude vždy dokonale rovná. Na výber máte tri dizajno- vo odlišné typy nôh v dvoch farbách – čiernej a sivej.Plastová výplň je vo farbe antracit.

Rad HOBIS Flex ponúka celkom 76 prvkov, ktoré vďaka jednoduchému spojovaciemu systému môžete rôzne kombinovať. Nábytkovú zostavu si tak môžete poskladať presne podľa svojej potreby a navyše je možné ju kedykoľvek jednoducho doplniť o ďalšie prvky. Spojovací systém je totiž automaticky súčasťou každého prvku. Aby sa zásielka dostala bezpečne až do vašej kancelárie, dodávame stoly demontované v niekoľkých samostatných, bezpečne zabalených balíkoch.

 kancelarsky nábytok Hobis Flex -calvadoskancelária Hobis Flex orechrektifikacia - stolová nohakablovy kanalkancelársky nábytok Hobis Flex - agátvedenie káblovreťazenie stolovtypy stolových nôh

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Na účely prispôsobenia obsahu a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. viac info