kancelárske skrine STRONG

0 položiek

E shop - cenník

 fotogaléria

odkaz klikni na obrázok

 

  • vysoká nosnosť políc 80kg
  • pevnosť konštrukcie
  • tlmiče zatvárania

 

 Korpus

V našej ponuke nájdete korpusy vysoké 76,8, 115,2 alebo 192 cm a široké 40 alebo 80 cm, ich hĺbka je 40 cm. Hlavnou prednosťou skríň Hobis Strong je pevná a robustná konštrukcia korpusov .Na ich výrobu sme zvolili kvalitnú laminovanú drevotries- kovú dosku, ktorú ponúkame v ôsmich farebných odtieňoch. Horné aj spodné dno majú hrúbku 25 mm a na prednej strane disponujú 2 mm hranou ABS, vďaka ktorej sa nemusíte báť mechanického poškodenia. Ostatné viditeľné hrany korpusu sú chránené hranou ABS hrúbky 1 mm. Boky korpusov ponúkame v hrúbke 18 mm, chrbát potom 8 mm. Ten je navyše obojstranne pohľadový, takže skrine môžete použiť ako priestorový deliaci prvok. Odolné materiály a kvalitné kovanie pochádzajú výhradne z Európskej únie, dômyselná konštrukcia a presná výroba zaisťujú absolútnu pevnosť skríň.
  

Police

Bezkonkurenčná nosnosť a variabilita – to sú hlavné prednosti políc skríň HOBIS Strong.Hrúbka samotných políc je 25 mm, čo znamená vynikajúcu nosnosť 80 kg,Základná výška úložného priestoru je prispôsobená výške štandardného šanóna. V prípade potreby je možné veľmi jednoducho meniť polohu políc a priestor prispôsobiť podľa svojich požiadaviek. Pretože dbáme na bezpečnosť nášho nábytku a vyžadujeme, aby spĺňal bezpečnostné normy, zabezpečili sme police proti náhodnému vysunutiu.

Dvere

Vďaka zapusteniu dverí medzi horné a spodné dno korpusu sme získali účelné a zároveň vizuálne atraktívne riešenie. Ku skriniam Strong môžete vyberať plné aj presklené dvere. Plné dvere sú vybavené 2mm ABS hranou a vy sa tak nemusíte báť akéhokoľvek poško denia. Pokiaľ si vyberiete presklené dvere, potom záleží len na vás, či budú z číreho alebo mliečneho skla.

Tlmiče zatvárania dverí s kovanívaním a pántami Blum s doživotnou zárukou.

 kancelárske skrine Hobis Drive -calvadosskrine Hobis Strong - agátskrine Hobis Strong - višňapevné police skrine Strongrektifikácie pod skrinevysoká nosnosť políc - 80 kgdverové tlmiče na skrinkách Strongtypy úchytiek Hobis Strong

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Na účely prispôsobenia obsahu a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. viac info