kancelárske skrine DRIVE

0 položiek

E shop- cenník

fotogaléria

odkaz klikni na obrázok

 

  • Pevné police
  • Prijateľná cena
  • Pohľadový chrbát

 Police

Skrine radu HOBIS Drive sme navrhovali tak, aby sme vyšli čo najviac v ústrety požiadavkám na kvalitu a variabilitu úložného priestoru, s dôrazom na obstarávacie náklady.Materiál na výrobu skríň pochádza výlučne z Eu- rópskej únie, takže aj preto máme dokonalú záruku jeho kvality.

Korpus

V našej ponuke nájdete skriňové moduly s výškou 185 cm, 111 cm alebo 74 cm a šírky 80 cm alebo 40 cm. Hĺbka všetkých modelov skriňového radu Drive je 40 cm (42 cm s dverami). Chrbát, vyrobený z 3 mm hrubých dosák HDF, je obojstranne pohľa- dový, takže skrine môžete použiť ako priestorový deliaci prvok.Vďaka polohovateľným 18 mm hrubým policiam je možné priestor prispôsobiť podľa vašich predstáv. Základná výška úložného priestoru je prispôsobe- ná výške štandardného šanóna. Pretože dbáme na bezpečnosť nášho nábytku a vyžadujeme, aby spĺňal bezpečnostné normy, zabezpečili sme police proti náhodnému vysunutiu.


Dvere

Dvere sú chránené 2mm hranou ABS a osadené kva- litným kovaním, na ktoré výrobca poskytuje doživotnú záruku. Okrem plných a presklených dverí vám ponúkame aj skrine s roletovým systémom.Odolné materiály a kvalitné kovanie pochádzajúce vý- lučne z Európskej únie, dômyselná konštrukcia a presná výroba sú zárukou vysokej kvality skríň HOBIS Drive.Pokiaľ sa rozhodnete pre umiestnenie skríň na po- dlahu, nezabudnite doobjednať rektifikačné nohy, ktoré nie sú štandardnou súčasťou objednávky. Na výber sú nohy s výškou 3 a 5 cm.
 

skrine Hobis Drive čerešňapohľad zo zadnej stranyrektifikacie pod skrinkyroletové skrinkyskrine hobis drive bukskrine Hobis Drive jelšaSkrine hobis drive - police pevnékancelárske skrine DRIVE uchytky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Na účely prispôsobenia obsahu a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. viac info