kancelárske kontajnery HOBIS

0 položiek

E shop cenník

fotogaléria

odkaz

 

  • Centrálne zamykanie
  • Systém STOP-CONTROL
  • ABS hrany

 

 

Korpus.Základným materiálom korpusov je kvalitná laminovaná drevotriesková doska hrúbky 18 mm. Aby sme zaistili dlhú životnosť, použili sme pre horný diel korpusu dosku, ktorej hrúbka je 25 mm. Kvalitnou ochranou proti poškodeniu je tiež 2mm ABS hrana na hornom aj spodnom dieli korpusu.Pretože sme si vedomí nárokov na zaistenie bezpeč- nosti obsahu kontajnerov, vybavili sme väčšinu z nich zámkami s centrálnym uzamykaním. Stačí zamknúť jednu zásuvku a súčasne tak uzamknete aj všetky ostatné. Osadením kontajnera na sokel dorovnáme jeho výšku na úroveň stola a tým zväčšíme pracovnú plochu stolovej zostavy.

 

Zásuvky sú z plastu, ktorý je ľahko umývateľný a vhodný pre jednoduchú údržbu. Čielka zásuviek sú vyrobené z kvalitnej drevotrieskovej dosky hrúbky 18 mm a sú tiež vybavené odolnou 2mm ABS hranou, ktorá garantuje dostatočnú ochranu proti mechanickému aj dynamickému poškodeniu. Praktickou súčasťou vrchnej zásuvky je prehľadný organizér a priestorovo deliace priečky. Tieto praktické doplnky si môžete dokúpiť aj samostatne. Vaše perá, ceruzky, sponky a ďalšie kancelárske potreby budú vždy urovnané.Dôkladné olepenie ABS hranami

 

Vďaka integrovanému systému STOP-CONTROL v pojazdnom mechanizme sa nemusíte báť prevrhnutia kontajnera. Systém zaručí, že pri otvorení jednej zásuvky sa ostatné zásuvky automaticky zablokujú.Pozor! Pri ekonomickom modeli HK 23 systém STOP- CONTROL ani zámok nie je.
 

vyberateľná konštrukciaABS hrana platovánastavitelné deliace prehradkytypy úchytiekkontajnery HOBIS

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Na účely prispôsobenia obsahu a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. viac info