kancelársky nábytok NEXWEL - dopredaj !!!

119 položiek

newwelKancelársky nábytok NEXWEL patrí do ekonomickej cenovej kategórie. Vyrábaný je pomocou špičkovej výrobnej technológie, ktorá zaručuje vysokú kvalitu jednotlivých prvkov, zároveň sa však orientuje na cenovo prístupnejšie materiály a kovanie, čím je dosiahnutý výborný pomer kvalita/cena.Vďaka vysokým skladovým zásobám  je zaručené rýchle a spoľahlivé zariadenie Vašej kancelárie.

kancelárske stoly - nexwel

kancelárske skrine - nexwel

cenník a katalóg NEXWEL nábytok -PDF

 

nábytok nexwelPracovné dosky stolov majú hrúbku 25 mm a sú vybavené 2 mm hranou ABS. Podnože stolov sú vyrobené z laminovaných drevotrieskových dosák hrúbky 18mm a sú vybavené na vnútrnej i vonkajšej strane 2 mm hranou ABS. Nohy sú vybavené výškovo nastaviteľnou rektifikáciou, ktorá umožňuje dorovnať v prípade nerovnosti podlahy stôl až o 1,5 cm. Priečka (trnož), ktorá spája obe nohy a podopiera vrchnú stolovú dosku je vyrobená z laminovaných drevotrieskových dosák hrúbky 18mm.

 

 

nábytok nexwelSkriňové moduly sú vysoké 185 cm, 111 cm a 74 cm. Šírka je 40 cm alebo 80 cm, hĺbka je 40 cm alebo 42 cm. Korpusy skríň (horné dno, spodné dno a boky), sú vyrobené z laminovaných drevotrieskových dosák hrúbky 18 mm s pohľadovým chrbtom z 3 mm dosiek HDF. Skrine je teda možné stavať v priestore, kde môžu esteticky pôsobiť ako deliaca stena.

Polohovateľné police sú z laminovaných drevotrieskových dosák hrúbky 18 mm. Dvere chráni 2 mm hrana ABS, osadené sú kvalitným kovaním, na ktoré výrobca poskytuje doživotnú záruku.Skrine SPAR, stojace na zemi, musia byť umiestnené na rektifikačných nohách. Tieto rektifikácie nie sú súčasťou skrine a musia sa objednať samostatne.

 

 

Objednávky + info : 0905258196

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Na účely prispôsobenia obsahu a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. viac info